Medlemmer 

Ivan Ennemark

Kaldenavn: Gobs
MC: Yamaha XJ 900

gobs@mcvinterhi.dk

 

Anna

Kaldenavn: Morfar
Bagsædepassager.

Bjarke Hagelsø Jacobsen

Kaldenavn: Hund
MC: Kawasaki ZZR 1400

hund@mcvinterhi.dk
 

Carl-Georg Faudel

Kaldenavn: Carl-Georg
MC: Honda Goldwing GL 1800, med Escapade Trailer.
Bagsædepassager: Joan

faudel@mcvinterhi.dk
 

Joan Faudel

Bagsædepassager.

Flemming Kruse

Kaldenavn Flemming

MC: Virago
Passiv medlem.

Flemming@mcvinterhi.dk

Conny P. Poulsen

Kaldenavn: Conny
Kasserer i M.C.Vinterhi
conny@mcvinterhi.dk

Jens Iversen

Kaldenavn: Iversen
Motorcykel: Honda Pan European 1100
iversen@mcvinterhi.dk
 

Fru Iversen
Bagsædepassager.
 

Kaj Kr. Iversen

Kaldenavn: Lif
MC: Honda CBF 600 SA 07

lif@mcvinterhi.dk

Martin K. Poulsen

Kaldenavn: Poulsen
MC: Honda Goldwing 1500 Aspencade

poulsen@mcvinterhi.dk

Lars Petersen

Kaldenavn: Viggo

MC: Goldwing 1500

viggo@mcvinterhi.dk

Marianne Petersen

Kaldenavn: Marianne

Bagsædepassager.

Mogens Kjærgaard Andersen

Kaldenavn: Mulle

MC:  Honda Goldwing 1500 Aspencade

mulle@mcvinterhi.dk


Jonny Drexel
Kaldenavn: Drexel
Mc: Yamaha 900 XJ
drexel@mcvinterhi.dk

 

Kim Honnens
Kaldenavn: Kim
MC. Honda CBR 1000
kim@mcvinterhi.dk

 

Poul Larsen
Kaldenavn: Poul
MC:HONDA GL1500
poul@mcvinterhi.dk
 

Klik her for at uploade dit billede (kun JPG, GIF or PNG)

Steen Julius
Kaldenavn: Julle
MC:
julle@mcvinterhi.dk

 

Bestyrelsen 
Formanden

Conny Poulsen kan kontaktes på conny@mcvinterhi.dk

Kasserer

Poul Larsen kan kontaktes på: poul@mcvinterhi.dk
 

Aktiviteter/turleder

Carl Georg Faudel kan kontaktes på faudel@mcvinterhi.dk

 

Webmaster
Jens Iversen kan kontaktes på: iversen@mcvinterhi.dk
Prøvemedlemmer.

Prøvemedlemmer

Lav din egen hjemmeside med mono.net